KONST / Litografier / Färglitografi 14556355
nr 1455 6355
Dagmar Glemme
(f. 1942), Sverige
Numrerad. Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 31x42, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Dagmar Glemme, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:11:35
300 kr
350 kr
400 kr